Dub
12
    
admin | Nezařazené | 12.4.09

 

 

IMG_4780w

 

 

 

 

Do Mistřína jsme přijeli v 9.30 a proti všem zvyklostem jsme byli na místě jako první.Bohužel to na nikoho valnej dojem neudělalo.

Měli jsme trochu problém s registračkama a zpočátku to vypadalo tak, že bude boxovat jen Brandon.Vše se v dobré obrátilo, když přijel trenér

Kubánek a registračky dal do pořádku.

 

První šel do ringu Bohouš Kočka (40kg) vylosoval si lehčího (33kg), ale velice zkušeného boxera Vitáska,který má odboxovaných 11 utkání.Bohouš (modrý roh)vyboxoval vyrovnáné a bojovné utkání a nenachal se Vitáskem zatlačit do defenzivy.Jeho utkání se mi po technické stránce líbilo nejvíc.

 

Jako druhý nastoupil do ringu Šimáček(73kg) proti Boudnému (75kg).Šimáček alias Brandon (červený roh) musel od začátku bojovat s velice dotěrným a bojovným soupřem.Bohužel ani bojovnost nepomohla Boudnému k vítězství.Brandon Boudného vybodoval a  zaslouženě vyhrál.

 

Poslední Zápas tohoto odpoledne měl 112kg vážící Bartas(Golem) proti o 20kg lehčímu soupeři.

Golem mě příjemně překvapil pohybem po ringu a přesnými udery.Bylo vidět, že soupeře šetří aby mu vydržel všechny 3 kola.Oba boxeři odboxovali velmi dobrý zápas.Toto utkání bylo pro velký váhový rozdíl exhibiční(končí vždy remízou) jednoznačně byl Bartas lepší a pokud by se zápas bodoval určitě by toto utkání vyhrál. Můj dojem je že kdyby Golem vyvinul větší tlak skončilo by toto utkání před limitem.

 

Chci všem poděkovat za výkon,který podali.Dík Mambovi za pomoc.